MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Matsalsstolar 8985098
nr 898 5098
Matsalsstolar
8 st. sent 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 2 juni 2014
kl 18:27:17
300 kr
1.500 kr
450 kr
600 kr